Autorské hedvábné vyšívané kabelky - vznikají mýma rukama v ateliéru na Malé Straně pod Pražským hradem. Každá taková kabelka existuje pouze jako jeden jediný unikát, má své vlastní jméno a neopakovatelný příběh.

Kabelku pro Vás vytvoří na míru. Ideální dar k výročí, k Vánocům, promoci, pracovnímu úspěchu nebo jen tak pro radost. 

Kontaktujte mne na emailu andreavytlacilova@gmail.com 
abychom se k tomuto úkolu společně potkali.

PROCES

 1. OBJEDNÁVKA + ZADÁNÍ

  V první fázi Vás pozvu ke mne do ateliéru na Malé Straně, kde probereme Vaše nápady. Osobní návštěva je pozitivní i proto, že mi umožňuje Vám osobně představit některé z již hotových kabelek, použité materiály nebo rozpracované kusy. Pokud žijete v zahraničí nebo nemůžete podniknout cestu do Prahy - návrh můžeme probrat i telefonicky.

  Co se týče motivu kabelky - můžete mít konkrétní představu ale nemusíte. Při našem povídání se Vás zeptám na vše, co budu pro vytvoření speciálního návrhu přímo pro Vás potřebovat. Zkuste popřemýšlet - jaká/ký obdarovaná/ný je? Co má rád/a? Co je pro ni/něj typické? Jaké má rád/a barvy?

 2. ZÁLOHOVÁ FAKTURA 50%

  Než se pustím do práce, vyfakturuji Vám první polovinu celkové částky.

 3. NÁVRH

  Nad návrhem se můžeme setkat v ateliéru v Praze nebo jej probrat po mailu / telefonu. Společně doladíme návrh tak, aby jste byli spokojeni.  

 4. REALIZACE

  Jakmile je návrh schválen - hotov, pouštím se do práce - zadávám látku v Itálii, hledám vhodné korálky, vyšívám, připravuji ucho, ...

 5. PŘEDÁNÍ + DOPLATEK 50%

  Při předání kabelky účtuji zbývající polovinu. Kabelku ode mne převezmete v reprezentativním dárkovém balení, doplněnou o protiprachový pytlík pro bezpečné cestování.

  Pokud je to jen trochu možné - v rámci České republiky se snažím kabelku předat osobně, v opačném případě využíváme kurýra. Do zahraničí pak bezpečné expediční společnosti. Doručovali jsme již do Kanady, Spojených států, Velké Británie, Austrálie nebo Saudské Arábie a dalších zemí po celém světě.

UPOZORNĚNÍ

Jakmile je proces vytváření kabelky zahájen, nelze jej stornovat. V případě, že se rozhodnete, že kabelku z nějakého důvodu nechcete dokončit, fakturuji
standarní skicovné 16 000,- Kč.

CENA

Cena kabelky na přání se rámcově pohybuje od 41 000,- Kč výše, a to v závislosti na náročnosti výšivky, ručním zdobení dalšími komponenty a zapojení případných doplňků (odnímatelné ucho, výšivka na vnitřní stranu kabelky apod.).

DOBA VÝROBY

Výroba kabelky od prvního setkání po vyzvednutí / doručení hotového kousku trvá obvykle 6-8 týdnů, doba se může lišit v závislosti na vytížení ateliéru. Přesný odhad Vám ráda sdělím na emailu andreavytlacilova@gmail.com nebo na telefonu +420721263660.

INSPIRACE

Pro inspiraci si níže prohlédněte některé z již vytvořených kabelek na přání (po kliknutí na příslušný obrázek se dozvíte celý příběh)

PRVNÍ KROK

Pro setkání nad kabelkou na přání mne prosím kontaktujte emailem (andreavytlacilova@gmail.com), telefonicky (+4207212633660) nebo si rovnou sjednejte schůzku ZDE.

Těším se na setkání!

Andrea