Děkuji Vám moc za Váš zájem o mou práci. 

Všechny Vaše objednávky zpracovávám já, není za mnou velký tým ani firma, veškeré balíčky balím sama, případně s pomocí mojí mamky v mém ateliéru v Podkrkonoší, kde si můžete balíček i osobně vyzvednout.

ZPŮSOB DOPRAVY

Balíčky posílám zpravidla přes Zásilkovnu na výdejní místo nebo na adresu, dle Vaší volby. 

DOBA DORUČENÍ

Balíčky, které mám na skladě, posílám obvykle druhý pracovní den po přijetí (a zaplacení) objednávky. Doručení je pak rychlé, trvá 1-2 pracovní dny v závislosti na vytíženosti Zásilkovny.

Veškerá komunikace probíhá přes email (výjimečně i přes telefon), proto Vás prosím o kontrolu údajů před odesláním objednávky.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište mi na andreavytlacilova@gmail.com.

Cena poštovného a balného po České republice je 150 Kč při doručení na výdejní místo, 170 Kč při doručení na adresu, poštovné na Slovensko je 250 Kč při doručení na výdejní místo, 270 Kč při doručení na adresu, po zbytku EU 400 Kč a po zbytku světa většinou 600 Kč, dále individuálně.

PLATBA

Platbu je možné provést online přes platební bránu nebo bankovním převodem. Dále je možné po domluvě platit kartou při osobním převzetí v mém ateliéru v Praze. Platba na dobírku při převzetí balíčku není možná.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Andrea

andreavytlacilova@gmail.com